Bohuslav Sedláček, MBA

Jako specialista na technologie se zaměřuji na efektivní využívání finančních prostředků a dosahování cílů prostřednictvím technologií. Specializuji se na vývoj a implementaci pokročilých a agilních digitálních řešení.

Sídlím v Hradci Králové, ze kterého působím po celé České republice. Založil jsem společnost inetio s. r. o., která pomáhá firmám s kompletní správou digitální prezence.

Zaměření

PPC kampaně

Nastavuji kompletní multichannel PPC strategii. Zaměřuji se na PPC kampaně v Google Ads, Seznam Sklik a Facebook Ads a další. Nabízím PPC kampaně se zaměřením na výkon webu vycházející z dat.

Webové stránky a e-shopy

Každý web či e-shop navrhuji s cílem maximalizovat konverze a zároveň udržovat koherentní a přesvědčivý příběh značky. Cílem je vytvořit stránky, které nejen přitahují návštěvníky, ale také vyprávějí příběh.

Vývoj technologií

Zabývám se vývojem a implementací technologií jako jsou CLTV/CAC poměry pro zlepšení výkonnosti, kontribuční marže pro finanční efektivitu, a ML/LLM modely pro pokročilou datovou analýzu. A další.

Webová analytika

Nabízím kompletní nastavení webové analytiky pro weby i e-shopy (On-Premise, Cloud). Provádím analýzy webu, reportuji data a poskytuji odborné poradenství či zaškolení ve webové analytice.