Bohuslav Sedláček, MBA

Zaměřuji se na nastavení nejefektivnějšího využití finančních prostředků konkrétního subjektu a dosažení podnikatelských cílů v rámci digitálního marketingu. Připravuji a implementuji kompletní online marketingové strategie.

Sídlím v Hradci Králové, ze kterého působím po celé České republice. Založil jsem společnost inetio s. r. o., která pomáhá firmám s kompletní správou marketingu.

Zaměření

PPC kampaně

Nastavuji kompletní multichannel PPC strategii. Zaměřuji se na PPC kampaně v Google Ads, Seznam Sklik a Facebook Ads. Nabízím PPC kampaně se zaměřením na výkon webu vycházející z dat.

Webové stránky a e-shopy

Webové stránky a e-shopy vytvářím tak, aby každá stránka prodávala, ale zároveň dávala smysl a předávala myšlenku. Programátorskou činnost poskytuji především živnostníkům a malým firmám.

Školení a konzultace

Školím firmy a marketingové agentury v oblasti webové analytiky a PPC. Nabízím osobní přednášky a školení pro firmy všech velikostí po celé České republice.

Webová analytika

Nabízím komplexní nastavení webové analytiky pro weby i e-shopy. Provádím analýzy webu, reportuji data a poskytuji odborné poradenství či zaškolení ve webové analytice.